Veel

Arendustehnoloogia

Veebiprojektide arendamisel kasutame kahe populaarse tehnoloogia potentsiaali, nimelt Django (Python) ja Drupal (PHP). Püüame jääda väljavalitud tehnilisele lahendusele lõpuni truuks, samas parandades oma oskusi ja õppides alati juurde, sest ainult nii jääme oma ala spetsialistideks. Üritame alati leida kliendi jaoks kõige optimaalsema tehnoloogilise lahenduse, mis ühelt poolt täidab esitatud eesmärgi, teiselt poolt aga hoiab kokku projekti kasutamisel kasutatavaid ressurssikulusid. Mõlemal tehnoloogial on palju erinevaid funktsioone ning suur spetsialistide kommuun. Meie eksperdid omavad aastatepikkust kogemust ning suudavad vabalt luua nii lihtsaid veebilehti, kui ka keerukamaid infoallikaid: uudisportaalid, e-poed, soodustussüsteemid, kassasüsteemid jne. Kõik see võimaldab meil ülesannete täitmiseks alati teha parimaid otsuseid, kasutades populaarseid tehnilisi lahendusi, mis lõppkokkuvõttes on meie kliendi jaoks suureks eeliseks. 

Django

Eksklusiivsete lahenduste jaoks kasutame me  Django raamistikku. Django - on suurepärane alus veebirakenduste loomiseks kõrgkvaliteetse koodiga Python keeles. Django kasutamisel ei pea arendajad häälestama ennast konkreetse CSM, selle vajaduste ja nõuete, järgi – veebilehti luuakse täiesti nullist. See tähendab, et koduleht tuleb täpselt selline välja, nagu kliendi visioon seda näeb. Pealegi nõuab programmi kirjutamine Pythoni keeles tunduvalt vähem aega, kui teiste programmeerimiskeelte puhul 

Django on ideaalne prototüüpide loomiseks ja muudab kiiresti teie ideesid töötavateks lahendusteks. Nagu on kirjas Django projekti ametlikul kodulehe, siis oli Django eelkõige mõeldud lühikeste tähtaegadega perfektsionistide jaoks. Kõik need omadused võimaldavad meil olla kliendiga töötades paindlikud ning teeme alati kindlaks, et äriidee jääb töötavaks protsessi lõpuni, tehes protsessis või äriidees esinevate lünkade täitmiseks olulisi muutusi.

Djangot kasutatakse sellistel suurtel ja tuntud veebilehtedel, nagu Instagram, Disqus, Mozilla, The Washington Times, Pinterest, samuti kasutavad seda hiiglased Google ja Yandex.

Drupal

Drupal  — on veebilehe sisuhaldussüsteem (CMS) ja keskkond korporatiivsete veebirakenduste loomiseks (CMF). Drupal on kirjutatud PHP keeles, mis on üks kõige populaarsemaid keeli veebirakenduste loomiseks. Projektide arendamine Drupal raamistikus on produktiivne tänu erinevatele moodulitele ja suurele spetsialistide kommuunile, mis iga päevaga aina laiendavad Drupali võimalusi.  Erinevate moodulite seas on näiteks e-kaubanduse (eCommerce) moodulid, mis võimaldavad väga lühikese ajaga luua kvaliteetseid e-poode. Drupalil on intuitiivne haldusosa, mis muudab veebilehe sisu haldamist mugavaks.