Veel

Uudised

Uus teenus kodulehe järelvalveks ja süstitud pahatahtliku koodi avastamiseks

Saad pidevalt teateid, et sinu kodulehelt saadetakse liiga palju rämpsposti või ründavad seda viirused?

Sinu kodulehel muutub informatsioon - kuid sina pole see, kes neid muudatusi teeb?

Sinu kodulehe pandi kinni ja sa ei tea miks?

Lihtsalt tahad oma kodulehele uue turvasüsteemi?

Võta meiega julgelt ühendust ja me mitte ainult ei korista sinu kodulehelt kogu pahatahtliku koodi ära, vaid võtame sinu kodulehe ka oma tiiva alla.

Teenus toimib väga lihtsalt:

Tere tulemast meie uuendatud kodulehele!

Kallid kliendid, alles hiljuti uuendasime oma kodulehe! Nüüd on see veelgi mugavam, arusaadavam ja ilusam kui eales kunagi varem.

Tahame teid kõiki siiralt tänada selle eest, et innustate meid ennast pidevalt arendama ning just teie pärast tahame teha oma tööd paremini kui eile!

Kodulehel on nüüd suurepärane osa meie projektid, kus saate tutvuda meie ainulaadsete veebiprojektidega. Loomulikult lisame sinna veel ja veel töid, nii et kindlasti külastage seda.

Tähelepanu, kriitiline haavatavus raamistikus Drupal 7!

Hiljuti leidis ettevõte Sektion Eins haavatavust, mis mõjutab Drupali kõiki seitsmenda versiooni uuendusi. See võimaldab teostada andmebaasis suvalise SQL-päringu, ilma mingeid süsteemiõigusi omamata ning see tagab ründaja täielikku juurdepääsu veebilehele. Oht on määratletud kui kõrgeim (high).15. oktoobril tuli aga välja versiooni uuendus 7.32-ni, mis on suunatud haavatavuse parandamisele.

Telli voog RSS - ajaveebid

Päring

Soovid saada hinnapakkumist oma uue kodulehe loomiseks või soovid lihtsalt konsultatsiooni oma idee jaoks? Võta meiega ühendust ning meie spetsialistid leiavad sulle lahenduse.

Päringu vorm »