Veel

Meeskond

Ettevõte OnDesktop OÜ on professionaalide meeskond, kellel on aastatepikkune kogemus veebidisainis ja programmeerimises. Meie eesmärk on aidata oma klientidel efektiivselt esindada oma äri internetis, pakkudes piisavalt suure teenustevaliku. Loome kirega eksklusiivseid veebilehti, mis aitavad kliendil tõhusalt teostada vajalikke ülesandeid. Samas ei paku me oma klientidele vaid tavaliste veebiprojektide loomist, kuid ka muid seotud teenuseid: lehe kontseptsiooni väljatöötamine, nõustamine, veebimajutus, veebilehe haldamine ja tehniline tugi.

Meie instrumendid

Püüame alati ajaga sammu pidada ning tehnilisi uuendusi võtame vabalt omaks, samas kasutame ka tuntud ja proovitud efektiivseid tehnoloogiaid, et jääda oma ala professionaalideks. Meil on kõik vajalikud vahendid ja oskused, et luua ja arendada nii kõige lihtsamaid veebilehti, kui ka moodsaid mobiilseid veebilehti, mis töötavad suurepäraselt nutitelefonide rakendustega. Pakume oma klientidele efektiivset viisi jõuda sihtrühmadeni, mis tahes seadme kaudu.

Meie kliendid

Meie firma ei tööta vaid kodusel Eesti turul, vaid teeme koostööd klientidega ka Ida-Euroopast, Venemaalt ja USAst. Oleme alati huvitatud osalema suurte ja huvitavate projektide arendamises. Klientidele pakume alati ka püsipartnerlust, mis tagab seda, et kliendi kaubad või teenused on alati internetis nähtaval.

Päring

Soovid saada hinnapakkumist oma uue kodulehe loomiseks või soovid lihtsalt konsultatsiooni oma idee jaoks? Võta meiega ühendust ning meie spetsialistid leiavad sulle lahenduse.

Päringu vorm »